27 Mayıs 2014 Salı

SEVGİLİ KUZENİM RUMEYSA'NIN DÜĞÜN HAZIRLIKLARI


Geçen hafta sevgili kuzenim Rumeysanın çeyiz sermesine davetliydim. Haziranda düğünü olacak şimdiden o kadar heyecanlı ki anlatam herşeyi özenle ve titizlikle seçmiş hazırlamış gerçekten çeyizi çok şık ve sadeydi. Rumeysa'nın çeyizine bakınca canım annemin ta ben küçükken yaptığı örtüler, danteller, yorganlar aklıma geldi de ( :) güldüm baya)  ben anneme her seferinde anne bu kadar çeyiz yapma boşuna kim kullacak dediğimde aman sen bi sus konuşma kız çocuğu dediğin çeyizsiz olmaz derdi. Aslında bence zamanında ona yapmadıkları için, içinde kalmıştı oda hevesini bana sakladı ve yaptı. Ama bana sorarsanız annen sana o kadar çeyiz yaptı kullandın mı diye?  hayır çoğunu kullanmadım bazılarını gittiğim yerlere hediye götürdüm, bazılarını kuzenlerime hediye ettim,bazılarını da annem kendisi geldiğinde geri gönderdim özetle şunu söylemek istiyorum buradan özellikle kız annelerine :) kızlarınıza o kadar gereksiz çeyiz yapmayın. Neyse sevgili dostlar lafı daha fazla uzatıp başınızı ağırtmak istemiyorum Rumeysa'nın çeyizini çok beğendim ve resimlerini de sizlere yayınlamak için çektim hepsi çok güzeldi. Bende buradan sevili kuzenime bir ömür boyu mutlu, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum. 
Hayatta herşey istediğin gibi olsun güzel kız.......
Sevgilerimle.
Düğün davetiyelerini kendi hazırlamış çok hoşuma gitti.
Bu arada kına sabunlarını ben yaptım :) 
3 yorum:

 1. ALLAH GÜLE GÜLE KULLANDIRSIN:)MUTLU HUZURLU KILSIN

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, blogunuz çok hoş, beğenerek okudum, takibe aldım, ben de sizi beklerim, sevgiler, www.mekilaningezegeni.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 3. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707


  YanıtlaSil