25 Temmuz 2014 Cuma

ZEYNEP BEBEĞİN EMZİKLERİ

Blogtan bulup bana ulaşan Dilek hanım yeni doğacak olan kızı Zeynep için bi kaç model örneklerden istedi kendisine örnek modelleri gönderdiğimde emzik modelini beğendi ve yanında havlu ile beraber emzik hazırlamamı istedi yaptım ve gönderdim. Sevgili Dilek hanıma sağlıklı ve mutlu bir şekilde minik zeynebi kucağına almasını temenni ediyorum. Allah hayırlı etsin.
Sevgilerle....
İletişim
0539 960 12 09


2 yorum:

  1. sitemiz otel hizmetleri motel ve hotel buklet hizmetleri sunamktadır otel bukelt ihtiyaçlatınızı sitmizden karşılayınız otel buklet - otel buklet malzemeleri - Motel buklet - Hotel buklet - otel bukletçi - istanbul otel buklet - otel buklet bardaklık - otel buklet ayakabı cillası - otel buklet şampuan - otel buklet sabun - organik sabun - ikram ürünleri, buklet malzemeleri, otel buklet malzemeleri - ,
    Otelbuklet dünyasında 1 numara olan www.9hc.org türkiye aramaları 9hc.org - antalya otel buklet - ankara otel buklet - izmir otel buklet - istanbul otel buklet - bodrum otel buklet - kuşadası otel buklet - milas otel buklet - çeşme otel buklet - kadıköy otel buklet - taksim otel buklet - kartal otel buklet - otel buklet - beşiktaş otel buklet hepsi 9hc.org da otel buklet dünyası.
    web hosting shell akılı web site tasarımları webhosting domain hizmetleri türkiye istanbul kadıköy webhosting - web - shell sitesi tasarımalrıyla wordpress vbulletin kurulumları opencard kurulumları

    YanıtlaSil
  2. Kimyasal fiyatları ve hammaddeler hakkında en uygun ve en ucuz cozumler. Hediyelik sabun bazı, butik sabun malzemeleri burada. Sabun esans boya kalıp icin tum cozumler. mum malzemeleri, parafin, stearik asit, labsa fiyatlari, sles fiyatlari, texapon ozellikleri, comperlan fiyatlari, betain hammaddesi fiyatlari, np-10 noniyonik kimyasal hammaddeler.

    YanıtlaSil